Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 634208 | |
| Вага | 13 кг кг | |
| Ширина | 82 см см | |
| Довжина | 175 см см |
Оновлено: 08.05.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 634208 |
| Кількість ременів | 3 |
| Система монтажа | FastClick |
| Чохол для захисту боксу | Доступно с помощью аксессуара |
| Підходить на аеродинамічні поперечки | Да |
| Підходить на квадратні поперечки | Да |
| Кріплення для лиж | Доступно с помощью аксессуара |
| Максимальна кількість пар лиж | 7 |
| Відкриття боксу | Двостороннє |
| Максимальна кількість дощок для сноуборду | 5 |
| Максимальна довжина лиж | 155 см см |
| Відповідає нормам TÜV / GS | Да |
| Відповідає стандартам City Crash | Да |
| Об'єм | 400 л л |
| Вантажопідйомність | 50 кг кг |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Номер моделі | 634208 |
| Замок | Да |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 170x77x39 см см |
| Розміри (ДхШхВ) | 175x82x45 см см |
| Серія | Thule Touring |
| Колір | Черный Матовый |
| Висота | 45 см см |
| Довжина | 175 см см |
| Ширина | 82 см см |
| Вага | 13 кг кг |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
