Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204022 | |
| Тип | Городской рюкзакРюкзак для путешествий | |
| Конструкція | Вентиляция спиныЗакрывание RolltopБоковое открываниеРегулируемые лямки | |
| Вага, кг | 1.25 кг |
Створено: 15.05.2024
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204022 |
| EAN | 85854245029 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 39x28x3.2 |
| Номер моделі | TSTB334 |
| Тип | Городской рюкзакРюкзак для путешествий |
| Конструкція | Вентиляция спиныЗакрывание RolltopБоковое открываниеРегулируемые лямки |
| Вага, кг | 1.25 кг |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Subterra |
| Розміри (ДхШхВ) | 52x31x23 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 34 л |
| Стяжки та ремені | Грудная стяжка |
| Оснащення | Крепление на чемодан |
| Кишені | Боковые карманыВерхний карманОтделение для ноутбука и документовФронтальный карманКарман для бутылки |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (клапан)Боковая |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
