Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203037 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Вентиляция спиныРегулируемые лямки | |
| Вага, кг | 0.99 кг |
Оновлено: 27.02.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203037 |
| EAN | 85854234306 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 36.4x24.9x2.4 |
| Номер моделі | TSDP115 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Вентиляция спиныРегулируемые лямки |
| Вага, кг | 0.99 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Темно-Серый |
| Серія | Thule Subterra |
| Розміри (ДхШхВ) | 47x33x28 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 25 л |
| Стяжки та ремені | Боковые стяжкиГрудная стяжка |
| Оснащення | Верхний клапанПетли для снаряжения |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиВерхний карманФронтальный карманОтделение для ноутбука и документов |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (клапан) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
