Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3205015 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Боковое открываниеВентиляция спины | |
| Вага, кг | 1.1 кг кг |
Оновлено: 24.04.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3205015 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 16 дюймов |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Боковое открываниеВентиляция спины |
| Вага, кг | 1.1 кг кг |
| Матеріал | Нейлон 420 ден с PU покрытием и плетением рипстоп |
| Колір | Soft Green (Зеленый) |
| Серія | Thule Paramount |
| Розміри (ДхШхВ) | 51.5x34.5x21 см см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 27 л л |
| Стяжки та ремені | Грудная стяжка |
| Оснащення | Верхний клапанКрепление для фонарикаКрепление на чемодан |
| Кишені | Боковые карманыВерхний карманКарман в клапанеКарман для бутылкиОтделение для ноутбука и документовТыльный карманФронтальный карман |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (клапан)Боковая |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
