Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204487 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Вентиляция спиныБоковое открывание | |
| Вага, кг | 1.04 кг |
Створено: 24.05.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204487 |
| EAN | 85854249683 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 38.5x26.5x3.1 |
| Номер моделі | PARABP2116 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Вентиляция спиныБоковое открывание |
| Вага, кг | 1.04 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Темно-Зеленый |
| Серія | Thule Paramount |
| Розміри (ДхШхВ) | 55x30x23 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 24 л |
| Оснащення | Крепление на чемоданВерхний клапан |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиОтделение для ноутбука и документовФронтальный карманВерхний карманТыльный карман |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (клапан)Боковая |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
