Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203820 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Вентиляция спиныРегулируемые лямки | |
| Вага, кг | 1.8 кг |
Створено: 22.05.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203820 |
| EAN | 85854243025 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 35.9x24.7x1.8 |
| Номер моделі | TLBP113 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Вентиляция спиныРегулируемые лямки |
| Вага, кг | 1.8 кг |
| Матеріал | Рипстоп-полиэстер |
| Колір | БелыйЧерный |
| Серія | Thule Lithos |
| Розміри (ДхШхВ) | 42x28x20 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 16 л |
| Оснащення | Верхний клапанКрепление для фонарика |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиОтделение для ноутбука и документов |
| Авіа стандарти | Ryan Priority (55x40x20)UIA (55x40x20)WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Клапан |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
