Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203722 | |
| Тип | Рюкзак для путешествий | |
| Конструкція | Жесткий каркасВентиляция спины | |
| Вага, кг | 1.44 кг кг |
Оновлено: 17.10.2024
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203722 |
| EAN | 85854242127 |
| Використання | Путешествие |
| Номер моделі | TLPM140 |
| Тип | Рюкзак для путешествий |
| Конструкція | Жесткий каркасВентиляция спины |
| Вага, кг | 1.44 кг кг |
| Матеріал | Полиэстер добби 420 ден, полиэстер 600 ден |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Landmark |
| Розміри (ДхШхВ) | 55x33x25 см см |
| Гарантія | 2 года основной + 1 год расширенной |
| Об'єм | 40 л л |
| Стяжки та ремені | Поясной ременьГрудная стяжкаБоковые стяжки |
| Оснащення | Отделение SafeZone |
| Кишені | Боковые карманыОтделение для ноутбука и документовВерхний карманФронтальный карманКарман для бутылки |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Фронтальная |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
