Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 635800 | |
| Вага | 21.3 кг | |
| Ширина | 86 см | |
| Довжина | 210 см |
Оновлено: 02.09.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 635800 |
| Кількість ременів | 3 |
| Система монтажа | PowerClick |
| Чохол для захисту боксу | Доступно с помощью аксессуара |
| Підходить на аеродинамічні поперечки | Да |
| Підходить на квадратні поперечки | Да |
| Кріплення для лиж | Да |
| Максимальна кількість пар лиж | 7 |
| Відкриття боксу | Двостороннє |
| Максимальна кількість дощок для сноуборду | 5 |
| Максимальна довжина лиж | 195 см |
| Відповідає нормам TÜV / GS | Да |
| Відповідає стандартам City Crash | Да |
| Об'єм | 500 л |
| Вантажопідйомність | 75 кг |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Номер моделі | 635800 |
| EAN | 91021911949 |
| Замок | Да |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 197x75x39 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 210x86x44 см |
| Серія | Thule Force XT |
| Колір | Черный Матовый |
| Висота | 44 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 86 см |
| Вага | 21.3 кг |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
