Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 606000 | |
| Вага | 25 кг кг | |
| Ширина | 87 см см | |
| Довжина | 226 см см |
Створено: 27.03.2024
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 606000 |
| Система монтажа | PowerClick |
| Чохол для захисту боксу | Доступно с помощью аксессуара |
| Підходить на аеродинамічні поперечки | Да |
| Підходить на квадратні поперечки | Да |
| Кріплення для лиж | Доступно с помощью аксессуара |
| Максимальна кількість пар лиж | 8 |
| Відкриття боксу | Двостороннє |
| Максимальна кількість дощок для сноуборду | 3 |
| Максимальна довжина лиж | 210 см см |
| Відповідає нормам TÜV / GS | Да |
| Відповідає стандартам City Crash | Да |
| Об'єм | 400 л л |
| Вантажопідйомність | 75 кг кг |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Номер моделі | 606000 |
| Замок | Да |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 220x82x26 см см |
| Розміри (ДхШхВ) | 226x87x31 см см |
| Серія | Thule Flow |
| Колір | Черный Глянцевый |
| Висота | 31 см см |
| Довжина | 226 см см |
| Ширина | 87 см см |
| Вага | 25 кг кг |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
