Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203905 | |
| Тип | Городской рюкзакРюкзак для фототехники | |
| Конструкція | Вентиляция спиныСъемная сумка для техникиУвеличение объемаЗакрывание Rolltop | |
| Вага, кг | 1.8 кг |
Оновлено: 03.08.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203905 |
| EAN | 85854243933 |
| Номер моделі | TECB125 |
| Тип | Городской рюкзакРюкзак для фототехники |
| Конструкція | Вентиляция спиныСъемная сумка для техникиУвеличение объемаЗакрывание Rolltop |
| Вага, кг | 1.8 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Темно-Зеленый |
| Серія | Thule EnRoute |
| Розміри (ДхШхВ) | 50x30x20 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 25 л |
| Стяжки та ремені | Грудная стяжка |
| Оснащення | Крепление для фонарикаКрепление для штативаКрепление на чемоданСветоотражающие элементы |
| Кишені | Боковые карманыВерхний карманКарман для бутылкиОтделение для ноутбука и документовФронтальный карман |
| Авіа стандарти | Ryan Priority (55x40x20)UIA (55x40x20)WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Завантаження | Верхняя (Rolltop)Боковая |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
