Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | ТН 3204189 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Вентиляция спины | |
| Вага, кг | 0.79 кг |
Створено: 13.07.2024
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | ТН 3204189 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 36.4x24.9x2.4 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Вентиляция спины |
| Вага, кг | 0.79 кг |
| Матеріал | Нейлон 400 ден |
| Колір | Красный |
| Серія | Thule Departer |
| Розміри (ДхШхВ) | 44x31x26 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 21 л |
| Оснащення | Отделение SafeZoneКрепление для фонарика |
| Кишені | Боковые карманыВерхний карманКарман для бутылкиОтделение для ноутбука и документовФронтальный карман |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (на молнии) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
