Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3202778 | |
| Вага, кг | 0.3 кг | |
| Матеріал | Нейлон | |
| Колір | Темно-Серый |
Створено: 22.05.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3202778 |
| Вага, кг | 0.3 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Темно-Серый |
| Розміри (ДхШхВ) | 18x17x13 см |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 14x13x8.6 см |
| Гарантія | 2 года |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
