Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203738 | |
| Тип | Походный рюкзакРюкзак для путешествий | |
| Конструкція | Вентиляция спиныЖесткий каркас | |
| Вага, кг | 0.86 кг |
Створено: 23.05.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203738 |
| Використання | Пеший туризм |
| Номер моделі | TALF125 |
| Тип | Походный рюкзакРюкзак для путешествий |
| Конструкція | Вентиляция спиныЖесткий каркас |
| Вага, кг | 0.86 кг |
| Матеріал | Полиэстер добби 420 ден, рипстоп-полиэстер 330 ден |
| Колір | Бордовый |
| Серія | Thule AllTrail |
| Розміри (ДхШхВ) | 55x25x23 см |
| Гарантія | 2 года основной + 1 год расширенной2 года |
| Об'єм | 25 л |
| Стяжки та ремені | Боковые стяжкиГрудная стяжкаПоясной ремень |
| Оснащення | Верхний клапанПетли для снаряженияСовместимость с питьевой системой |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиФронтальный карманКарман в клапанеПоясной карманВерхний карманНаружный карман |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Женский |
| Завантаження | БоковаяВерхняя (клапан) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
