Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203740 | |
| Тип | Походный рюкзакРюкзак для путешествий | |
| Конструкція | Вентиляция спины | |
| Вага, кг | 0.54 кг |
Оновлено: 02.09.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203740 |
| Використання | Пеший туризм |
| Номер моделі | TALU115 |
| Тип | Походный рюкзакРюкзак для путешествий |
| Конструкція | Вентиляция спины |
| Вага, кг | 0.54 кг |
| Матеріал | Полиэстер добби 420 ден, рипстоп-полиэстер 330 ден |
| Колір | Сине-ЗеленыйЧерный |
| Серія | Thule AllTrail |
| Розміри (ДхШхВ) | 49x22x20 см |
| Гарантія | 2 года основной + 1 год расширенной |
| Об'єм | 15 л |
| Стяжки та ремені | Боковые стяжкиГрудная стяжкаПоясной ремень |
| Оснащення | Петли для снаряженияСовместимость с питьевой системой |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиВерхний карман |
| Авіа стандарти | Ryan Priority (55x40x20)WizzAir Priority (55x40x23)UIA (55x40x20)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (на молнии) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
