Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203449 | |
| Тип | Сумка на колесахЧемодан ка колесах | |
| Конструкція | Съемная сумкаТелескопическая ручка | |
| Вага, кг | 3.45 кг |
Оновлено: 28.06.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203449 |
| EAN | 85854239110 |
| Кількість коліс | 2 |
| Тип | Сумка на колесахЧемодан ка колесах |
| Конструкція | Съемная сумкаТелескопическая ручка |
| Вага, кг | 3.45 кг |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
| Колір | Темно-Серый |
| Серія | Thule Subterra |
| Розміри (ДхШхВ) | 55x37x36 см55x37x18x2 см |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Об'єм | 56 л |
| Стяжки та ремені | Боковые стяжки |
| Оснащення | Лямка через плечоВерхняя ручкаБоковая ручкаКрепление для дополнительной сумки |
| Кишені | Основное отделениеНижний карманФронтальный карман |
| Авіа стандарти | Ryan Priority (55x40x20)UIA (55х40х20)WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23)Регистрируемый багаж |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
