Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203925 | |
| Тип | Чемодан ка колесах | |
| Конструкція | Увеличение объемаТелескопическая ручка | |
| Вага, кг | 4.2 кг |
Оновлено: 27.02.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203925 |
| EAN | 85854244091 |
| Кількість коліс | 4 |
| Номер моделі | TSRS325 |
| Тип | Чемодан ка колесах |
| Конструкція | Увеличение объемаТелескопическая ручка |
| Вага, кг | 4.2 кг |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
| Колір | Красный |
| Серія | Thule Subterra |
| Розміри (ДхШхВ) | 63x44x32 см |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Об'єм | 63 л |
| Оснащення | Верхняя ручкаБоковая ручка |
| Кишені | Основное отделениеФронтальный карман |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
