Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 949 | |
| Колір | Серый | |
| Розміри (ДхШхВ) | 120x78x60 см | |
| Вантажопідйомність | 45 кг |
Створено: 28.05.2024
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 949 |
| Вантажопідйомність | 45 кг |
| EAN | 7313020044149 |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Cумісність | Thule BackUp 900Thule EasyBag 9484 |
| Тип даху | Крепление для боксаКрепление для сумкиКрепление для корзиныКрепление для велосипеда |
| Розміри (ДхШхВ) | 120x78x60 см |
| Колір | Серый |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
