Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 901017 | |
| Вага | 80 кг | |
| Матеріал | Поликоттон 260гр | |
| Колір | Черный |
Оновлено: 14.03.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 901017 |
| Розміри (ДхШхВ) | 214x140x109 см |
| Вага | 80 кг |
| Конструкція основи | Полипропиленовые панели Tepui TecСварные алюминиевые трубки с изоляцией и алюминиевыми вставками |
| Внутрішня висота | 94 |
| Оснащення | Матрас (поролон)Противомоскитная сеткаТелескопическая лестница |
| Гарантія | 2 года |
| Сезон | Все |
| Рама | Алюминиевая |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 214x140x33 см |
| Серія | Thule Basin |
| Колір | Черный |
| Матеріал | Поликоттон 260гр |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
