Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 859002-859101 | |
| Ширина | 104 см | |
| Довжина | 178 см | |
| Висота | 15 см |
Оновлено: 26.04.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 859002-859101 |
| Замок | Да |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Вантажопідйомність | 68 кг |
| Підходить на квадратні поперечки | Да |
| Підходить на аеродинамічні поперечки | Да |
| Колір | Черный |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 178 см |
| Ширина | 104 см |
| Бренд | Thule |
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
