Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 631157 | |
| Вага | 10 кг кг | |
| Ширина | 90 см см | |
| Довжина | 139 см см |
Оновлено: 12.04.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 631157 |
| Кількість ременів | 2 |
| Система монтажа | FastGrip |
| Чохол для захисту боксу | Нет |
| Підходить на аеродинамічні поперечки | Да |
| Підходить на квадратні поперечки | Да |
| Кріплення для лиж | Нет |
| Відкриття боксу | Одностороннє |
| Відповідає нормам TÜV / GS | Да |
| Відповідає стандартам City Crash | Да |
| Об'єм | 330 л л |
| Вантажопідйомність | 50 кг кг |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Номер моделі | 631157 |
| Замок | Да |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 135x85x38 см см |
| Розміри (ДхШхВ) | 139x90x39 см см |
| Серія | Thule Pacific |
| Колір | Темно-Серый |
| Висота | 39 см см |
| Довжина | 139 см см |
| Ширина | 90 см см |
| Вага | 10 кг кг |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
