Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3205459 | |
| Тип | Чехол для ноутбука | |
| Вага, кг | 0.2 кг | |
| Матеріал | Рипстоп-полиэстер |
Оновлено: 24.04.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3205459 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 34.1x23.8x1.2 |
| Екран | 15" |
| Тип | Чехол для ноутбука |
| Вага, кг | 0.2 кг |
| Матеріал | Рипстоп-полиэстер |
| Колір | Nuanced Brown (Коричневый) |
| Серія | Thule Lithos |
| Розміри (ДхШхВ) | 37x27x3.5 |
| Cумісність | MacBook Air 15" (2023+) |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Бренд | Thule |
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
