Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3205456 | |
| Тип | Чехол для ноутбука | |
| Вага, кг | 0.15 кг | |
| Матеріал | Рипстоп-полиэстер |
Оновлено: 24.04.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3205456 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 31.3x22.2x1.6 |
| Екран | 14" |
| Тип | Чехол для ноутбука |
| Вага, кг | 0.15 кг |
| Матеріал | Рипстоп-полиэстер |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Lithos |
| Розміри (ДхШхВ) | 33.5x24.5x3.5 |
| Cумісність | MacBook Pro 14" (2021+) |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Бренд | Thule |
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
