Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3205412 | |
| Тип | Чехол для ноутбука | |
| Вага, кг | 0.5 кг | |
| Матеріал | Полиуретан |
Оновлено: 24.04.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3205412 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 35.8x24.8x1.7 |
| Екран | 16" |
| Тип | Чехол для ноутбука |
| Вага, кг | 0.5 кг |
| Матеріал | Полиуретан |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Gauntlet |
| Розміри (ДхШхВ) | 39.0x27.5x3.0 |
| Cумісність | MacBook Pro 16" (2020+)MacBook Air 15" (2023+) |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
