Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3205032 | |
| Тип | Чехол для ноутбука | |
| Вага, кг | 0.25 кг | |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
Оновлено: 24.04.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3205032 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 35.6x1.7x24.8 |
| Екран | 16" |
| Тип | Чехол для ноутбука |
| Вага, кг | 0.25 кг |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Subterra 2 |
| Розміри (ДхШхВ) | 41x4.5x27.5 |
| Cумісність | MacBook Pro 16" (2020+) |
| Гарантія | 2 года |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
