Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204921 | |
| Тип | Городской рюкзакРюкзак для ноутбука | |
| Конструкція | Регулируемые лямки | |
| Вага, кг | 0.68 кг кг |
Оновлено: 12.04.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204921 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 38.5x26.5x3.1 |
| Тип | Городской рюкзакРюкзак для ноутбука |
| Конструкція | Регулируемые лямки |
| Вага, кг | 0.68 кг кг |
| Матеріал | Нейлон 400 ден, полиєстер 600 ден |
| Колір | Бирюзовый |
| Серія | Thule Indago |
| Розміри (ДхШхВ) | 45x30x24 см см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 23 л л |
| Кишені | Боковые карманыВерхний карманКарман для бутылкиФронтальный карманОтделение для ноутбука и документов |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (на молнии) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
