Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204524 | |
| Тип | Чехол для ноутбука | |
| Вага, кг | 0.5 кг | |
| Матеріал | Полиуретан |
Оновлено: 02.09.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204524 |
| EAN | 85854250054 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 35.8x24.6x1.6 |
| Екран | 16" |
| Номер моделі | TGSE2357 |
| Тип | Чехол для ноутбука |
| Вага, кг | 0.5 кг |
| Матеріал | Полиуретан |
| Колір | Синий |
| Серія | Thule Gauntlet |
| Розміри (ДхШхВ) | 39x27.5x3 см |
| Cумісність | MacBook Pro 16" (2020+) |
| Гарантія | 2 года |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
