Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204502 | |
| Тип | Походный рюкзакРюкзак для путешествий | |
| Конструкція | Регулируемые лямкиЖесткий каркас | |
| Вага, кг | 1.3 кг |
Оновлено: 02.09.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204502 |
| Використання | Пеший туризмМногодневный турТреккинг |
| Тип | Походный рюкзакРюкзак для путешествий |
| Конструкція | Регулируемые лямкиЖесткий каркас |
| Вага, кг | 1.3 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Stir |
| Розміри (ДхШхВ) | 60x27x5.5 см |
| Гарантія | 2 года основной + 1 год расширенной |
| Об'єм | 40 л |
| Стяжки та ремені | Боковые стяжкиВерхние стяжкиГрудная стяжкаПоясной ремень |
| Оснащення | Верхний клапанКрепление для фонарикаПетли для снаряженияСовместимость с питьевой системой |
| Кишені | Верхний карманКарман в клапанеКарман на лямке |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (клапан)Боковая |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
