Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204295 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Регулируемые лямкиВентиляция спиныБоковое открывание | |
| Вага, кг | 1.02 кг |
Оновлено: 02.09.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204295 |
| EAN | 85854247771 |
| Розміри відсіку для ноутбука | до 15.6 дюймов |
| Номер моделі | TCHB115 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Регулируемые лямкиВентиляция спиныБоковое открывание |
| Вага, кг | 1.02 кг |
| Матеріал | Нейлон 840 ден, ламинат ТРЕ |
| Колір | Оранжевый |
| Серія | Thule Chasm |
| Розміри (ДхШхВ) | 53x30x21 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 26 л |
| Стяжки та ремені | Грудная стяжка |
| Оснащення | Петли для снаряженияКрепление для фонарика |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиВерхний карманОтделение для ноутбука и документовФронтальный карманФронтальный карман |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (на молнии) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
