Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204289 | |
| Тип | Сумка на колесах | |
| Конструкція | Телескопическая ручка | |
| Вага, кг | 3.2 кг |
Оновлено: 05.04.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204289 |
| EAN | 85854247719 |
| Кількість коліс | 2 |
| Номер моделі | TCCO122 |
| Тип | Сумка на колесах |
| Конструкція | Телескопическая ручка |
| Вага, кг | 3.2 кг |
| Матеріал | Покрытие TPE, подкладка Нейлон |
| Колір | Оливковый |
| Серія | Thule Chasm |
| Розміри (ДхШхВ) | 55x35x23 см |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Об'єм | 40 л |
| Стяжки та ремені | Боковые стяжки |
| Оснащення | Верхняя ручкаБоковая ручка |
| Кишені | Основное отделениеВерхний карман |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
