Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204184 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Вентиляция спины | |
| Вага, кг | 0.65 кг |
Створено: 24.05.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204184 |
| EAN | 85854246668 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 33.1x24.3x2.8 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Вентиляция спины |
| Вага, кг | 0.65 кг |
| Матеріал | Нейлон 400 ден |
| Колір | Бежевый |
| Серія | Thule Departer |
| Розміри (ДхШхВ) | 40x31x24 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 23 л |
| Стяжки та ремені | Верхние стяжки |
| Оснащення | Крепление для фонарикаВерхний клапан |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиВерхний карманОтделение для ноутбука и документов |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (клапан) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
