Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204169 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Регулируемые лямкиВентиляция спины | |
| Вага, кг | 1.11 кг |
Оновлено: 25.10.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204169 |
| EAN | 85854246491 |
| Розміри відсіку для ноутбука | до 15.6 дюймов |
| Номер моделі | CONBP216 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Регулируемые лямкиВентиляция спины |
| Вага, кг | 1.11 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Construct |
| Розміри (ДхШхВ) | 49x32x27 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 28 л |
| Стяжки та ремені | Боковые стяжки |
| Оснащення | Крепление на чемоданКрепление для фонарикаПетли для снаряженияОтделение SafeZone |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиФронтальный карманФронтальный карманОтделение для ноутбука и документов |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (на молнии) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
