Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204100 | |
| Тип | Походный рюкзакРюкзак для путешествий | |
| Конструкція | Вентиляция спиныЖесткий каркасРегулируемые лямкиРегулировка по росту | |
| Вага, кг | 0.94 кг |
Створено: 24.05.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204100 |
| Використання | Пеший туризм |
| Номер моделі | TSTF335 |
| Тип | Походный рюкзакРюкзак для путешествий |
| Конструкція | Вентиляция спиныЖесткий каркасРегулируемые лямкиРегулировка по росту |
| Вага, кг | 0.94 кг |
| Матеріал | Покрытие Robic 210 ден, нейлон 70 ден |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Stir |
| Розміри (ДхШхВ) | 56x30x27 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 35 л |
| Стяжки та ремені | Грудная стяжкаПоясной ременьБоковые стяжки |
| Оснащення | Петли для снаряженияСветоотражающие элементыСовместимость с питьевой системойЧехол от дождяКрепление для фонарика |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиПоясной карманКарман на лямкеВерхний карман |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Пол | Женский |
| Завантаження | Верхняя (клапан)Боковая |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
