Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204086 | |
| Тип | Сумка для ноутбука | |
| Вага, кг | 0.84 кг | |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
Оновлено: 22.04.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204086 |
| EAN | 85854245661 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 38.5x26.5x2.4 |
| Екран | 15.6" |
| Номер моделі | TSSB316B |
| Тип | Сумка для ноутбука |
| Вага, кг | 0.84 кг |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Subterra |
| Розміри (ДхШхВ) | 42x30x10 см |
| Cумісність | Ноутбук с экраном 15.6"MacBook Pro 15" (2012-2015)MacBook Pro 15" (2016-2019)MacBook Pro 16" (2020+) |
| Гарантія | 2 года |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
