Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204084 | |
| Тип | Сумка для ноутбука | |
| Вага, кг | 0.56 кг | |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
Оновлено: 27.02.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204084 |
| EAN | 85854245647 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 32.5x22.7x1.8 |
| Екран | 13" |
| Номер моделі | TSA313B |
| Тип | Сумка для ноутбука |
| Вага, кг | 0.56 кг |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Subterra |
| Розміри (ДхШхВ) | 36x25x6 см |
| Cумісність | MacBook Air 13" (2010-2017)MacBook Air 13" (2018+)MacBook Pro 13" (2009-2012)MacBook Pro 13" (2012-2015)MacBook Pro 13" (2016+)MacBook Air M1 (2020+) |
| Гарантія | 2 года |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
