Контакти
Телефони:
E-mail:
Оновлено: 04.06.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203908 |
| EAN | 85854243964 |
| Номер моделі | TCDK232 |
| Тип | Рюкзак для фототехники |
| Конструкція | Закрывание RolltopЖесткий каркасСъемная сумка для техникиУвеличение объемаРегулируемые лямкиВентиляция спины |
| Вага, кг | 2.14 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Covert |
| Розміри (ДхШхВ) | 52x36x23 см |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 36x24x15 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 32 л |
| Стяжки та ремені | Грудная стяжкаПоясной ременьВерхние стяжкиБоковые стяжки |
| Оснащення | Крепление для штативаКрепление на чемодан |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиВерхний карманОтделение для ноутбука и документовФронтальный карман |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Завантаження | Верхняя (Rolltop)ТыльнаяБоковая |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
