Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203589 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Вентиляция спиныРегулируемые лямки | |
| Вага, кг | 0.73 кг |
Створено: 22.05.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203589 |
| EAN | 85854240864 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 34.3x23.1x2.2 |
| Номер моделі | TEBP313 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Вентиляция спиныРегулируемые лямки |
| Вага, кг | 0.73 кг |
| Матеріал | Нейлон мини-рипстоп 330 ден, Полиэстер 600 ден |
| Колір | Бирюзовый |
| Серія | Thule EnRoute |
| Розміри (ДхШхВ) | 44x27x20 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 14 л |
| Оснащення | Крепление для фонарика |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиВерхний карманОтделение для ноутбука и документовФронтальный карман |
| Авіа стандарти | Ryan Priority (55x40x20)UIA (55x40x20)WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (на молнии) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
