Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203452 | |
| Тип | Сумка на колесах | |
| Конструкція | Возможность двойной загрузкиТелескопическая ручка | |
| Вага, кг | 4.1 кг |
Оновлено: 11.01.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203452 |
| EAN | 85854239141 |
| Кількість коліс | 2 |
| Номер моделі | TSR375 |
| Тип | Сумка на колесах |
| Конструкція | Возможность двойной загрузкиТелескопическая ручка |
| Вага, кг | 4.1 кг |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
| Колір | Синий |
| Серія | Thule Subterra |
| Розміри (ДхШхВ) | 70x40x35 см |
| Гарантія | 2 года основной + 3 года расширенной |
| Об'єм | 75 л |
| Стяжки та ремені | Боковые стяжки |
| Оснащення | Боковая ручкаВерхняя ручкаКрепление для дополнительной сумкиСекционная сетка |
| Кишені | Основное отделение |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
