Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203441 | |
| Тип | Городской рюкзакРюкзак для путешествий | |
| Конструкція | Боковое открываниеВентиляция спиныЗакрывание RolltopРегулируемые лямки | |
| Вага, кг | 1.25 кг |
Оновлено: 18.09.2024
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203441 |
| EAN | 85854239035 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 39x28x3.2 |
| Номер моделі | TSTB334 |
| Тип | Городской рюкзакРюкзак для путешествий |
| Конструкція | Боковое открываниеВентиляция спиныЗакрывание RolltopРегулируемые лямки |
| Вага, кг | 1.25 кг |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
| Колір | Синий |
| Серія | Thule Subterra |
| Розміри (ДхШхВ) | 52x31x23 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 34 л |
| Стяжки та ремені | Грудная стяжка |
| Оснащення | Крепление на чемодан |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиВерхний карманОтделение для ноутбука и документовФронтальный карман |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (клапан)Боковая |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
