Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203438 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Вентиляция спиныРегулируемые лямки | |
| Вага, кг | 1 кг |
Оновлено: 24.11.2024
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203438 |
| EAN | 85854239004 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 38.5x26.5x3.1 |
| Номер моделі | TSLB315 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Вентиляция спиныРегулируемые лямки |
| Вага, кг | 1 кг |
| Матеріал | Нейлон 800 ден |
| Колір | Синий |
| Серія | Thule Subterra |
| Розміри (ДхШхВ) | 50x31x22 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 23 л |
| Стяжки та ремені | Грудная стяжка |
| Оснащення | Крепление на чемодан |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиВерхний карманОтделение для ноутбука и документов |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (на молнии) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
