Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203410 | |
| Тип | Рюкзак для фототехники | |
| Конструкція | Жесткий каркасВентиляция спиныСъемная сумка для техники | |
| Вага, кг | 1.4 кг |
Оновлено: 04.06.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203410 |
| EAN | 85854238717 |
| Номер моделі | TAC106 |
| Тип | Рюкзак для фототехники |
| Конструкція | Жесткий каркасВентиляция спиныСъемная сумка для техники |
| Вага, кг | 1.4 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Черный |
| Серія | Thule Aspect |
| Розміри (ДхШхВ) | 52x30x22 см |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 29x26x15 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 22 л |
| Стяжки та ремені | Грудная стяжкаПоясной ремень |
| Оснащення | Крепление для штативаСветоотражающие элементы |
| Кишені | Верхний карманБоковые карманыПоясной карманФронтальный карманОтделение для ноутбука и документовКарман для бутылки |
| Авіа стандарти | WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Завантаження | Верхняя (на молнии)Боковая |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
