Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3204492 | |
| Тип | Городской рюкзак | |
| Конструкція | Боковое открываниеВентиляция спины | |
| Вага, кг | 0.98 кг |
Оновлено: 02.09.2025
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3204492 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 38.5x26.5x3.1 |
| Тип | Городской рюкзак |
| Конструкція | Боковое открываниеВентиляция спины |
| Вага, кг | 0.98 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Бежевый |
| Серія | Thule Paramount |
| Розміри (ДхШхВ) | 43x27x24 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 16 л |
| Оснащення | Крепление на чемодан |
| Кишені | Фронтальный карманВерхний карманОтделение для ноутбука и документовТыльный карман |
| Авіа стандарти | Регистрируемый багаж |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Боковая |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
