Артикул PP-40030-SH
Страна происхождения Китай
Показать все характеристики
Створено: 05.12.2025
  • Спецификация
  • Описание
  • Отзывы 0
Спецификация
Характеристики
Артикул PP-40030-SH
Страна происхождения Китай
Бренд ШТУРМОВИК
Описание
Дроти пускові Штурмовик 400 А - Ваш надійний помічник у дорозі.
Рекомендації щодо застосування:
Підготовка.
Підключення (як на фото):
1 — Червоний затискач до «+» АКБ донора.
2 — Інший кінець червоного до плюсової клеми/штатної точки під кришкою автомобіля з розрядженим АКБ.
3 — Чорний затискач до «–» АКБ донора.
4 — Інший чорний — на масу кузова авто з розрядженим АКБ (чистий металевий болт), не на «–» клему.
Запуск.
Від’єднання.
Безпека.
Тримайте дроти подалі від гарячих/рухомих частин; не використовуйте пошкоджені АКБ/кабелі; не змішуйте 12 В і 24 В; гібриди/EV «прикурювати» лише за інструкцією виробника.
Характеристики:
  • Довжина: 3 м
  • Сила пускового струму: 400 А
Отзывы о Прикурювач штурмовик 400А 3,0м