Артикул PP-40030-SH
Країна походження Китай
Показати всі характеристики
Створено: 05.12.2025
  • Специфікація
  • Опис
  • Відгуки 0
Специфікація
Характеристики
Артикул PP-40030-SH
Країна походження Китай
Бренд ШТУРМОВИК
Опис
Дроти пускові Штурмовик 400 А - Ваш надійний помічник у дорозі.
Рекомендації щодо застосування:
Підготовка.
Підключення (як на фото):
1 — Червоний затискач до «+» АКБ донора.
2 — Інший кінець червоного до плюсової клеми/штатної точки під кришкою автомобіля з розрядженим АКБ.
3 — Чорний затискач до «–» АКБ донора.
4 — Інший чорний — на масу кузова авто з розрядженим АКБ (чистий металевий болт), не на «–» клему.
Запуск.
Від’єднання.
Безпека.
Тримайте дроти подалі від гарячих/рухомих частин; не використовуйте пошкоджені АКБ/кабелі; не змішуйте 12 В і 24 В; гібриди/EV «прикурювати» лише за інструкцією виробника.
Характеристики:
  • Довжина: 3 м
  • Сила пускового струму: 400 А
Відгуки про Прикурювач штурмовик 400А 3,0м