Контакти
Телефони:
E-mail:
![]() | ||
| Артикул | TH 3203605 | |
| Тип | Горнолыжный рюкзак | |
| Конструкція | Регулируемые лямки | |
| Вага, кг | 0.8 кг |
Створено: 22.05.2026
| Характеристики | |
|---|---|
| Артикул | TH 3203605 |
| Використання | Лыжный спортСноубординг |
| Кріплення спорядження | Сноуборд (вертикально)Лыжи (диагонально) |
| Номер моделі | TUPS220 |
| Тип | Горнолыжный рюкзак |
| Конструкція | Регулируемые лямки |
| Вага, кг | 0.8 кг |
| Матеріал | Нейлон 420 ден |
| Колір | Темно-Синий |
| Серія | Thule Upslope |
| Розміри (ДхШхВ) | 50x33x24 см |
| Гарантія | 2 года |
| Об'єм | 20 л |
| Стяжки та ремені | Поясной ременьГрудная стяжка |
| Оснащення | Крепление для шлемаПетли для снаряжения |
| Кишені | Боковые карманыКарман для бутылкиОтдел для лопаты |
| Авіа стандарти | Ryan Priority (55x40x20)UIA (55x40x20)WizzAir Priority (55x40x23)Международный стандарт (55х40х23) |
| Пол | Унисекс |
| Завантаження | Верхняя (на молнии) |
| Бренд | Thule |
100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії для кожного товару індивідуальний
Протягом 14 днів: нового, неактивованого товару належної якості
Замовлення відправлене, чекайте на дзвінок
Ви вже замовили дзвінок спеціаліста для цього товару
Вкажіть коректний номер телефону за шаблоном
