Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3204815 | |
| Type | Laptop bag | |
| Construction | Backpack-sum of the lateral opening of regulated straps | |
| Weight, kg | 1.1 кг |
Оновлено: 27.02.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3204815 |
| Type | Laptop bag |
| Construction | Backpack-sum of the lateral opening of regulated straps |
| Weight, kg | 1.1 кг |
| Material | Polyester 1680 Dan |
| Color | Black |
| Dimensions (DHSHV) | 44x29x17 см |
| Benefit | Ноутбук с экраном 15.6"MacBook Pro 15" (2012-2015)MacBook Pro 15" (2016-2019)MacBook Pro 16" (2020+) |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 17 л |
| Equipment | The strap through the shoulder reference to the suitcase of the safezone |
| Pockets | Upper Parmanotdelen for a laptop and document |
| Air standards | Ryan Priority (55x40x20) UIA (55x40x20) Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) |
| Paul | Unisex |
| Loading | Side |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
