Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3204490 | |
| Type | City backpack | |
| Construction | Ventilation of the back of the side of the side | |
| Weight, kg | 1.18 кг |
Створено: 24.05.2026
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3204490 |
| Model number | PARABP2216 |
| Type | City backpack |
| Construction | Ventilation of the back of the side of the side |
| Weight, kg | 1.18 кг |
| Material | Nylon |
| Color | Beige |
| Dimensions (DHSHV) | 50x33x27 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 27 л |
| Equipment | Upper Valley Crapline on a suitcase |
| Pockets | Lateral parmanarman for butykarman in a valvephroronal carmanotdelen for a laptop and a documentary pocketing pocket pocket |
| Air standards | Registrated baggage |
| Paul | Unisex |
| Loading | Upper (valve) side |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
