Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3204487 | |
| Type | City backpack | |
| Construction | Ventilation of the back of the side of the side | |
| Weight, kg | 1.04 кг |
Створено: 24.05.2026
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3204487 |
| Model number | PARABP2116 |
| Type | City backpack |
| Construction | Ventilation of the back of the side of the side |
| Weight, kg | 1.04 кг |
| Material | Nylon |
| Color | Dark green |
| Dimensions (DHSHV) | 55x30x23 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 24 л |
| Equipment | Crepting on a suitcase valve |
| Pockets | Side karmanaryarman for buttolstodenene for a laptop and documentar carmodal pocketing pocket pocketing pocket |
| Air standards | Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) |
| Paul | Unisex |
| Loading | Upper (valve) side |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
