Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3203909 | |
| Type | Phototechniki backpack | |
| Construction | Squeezing RollTostavontae frame bag for techniques for techniques. | |
| Weight, kg | 2.14 кг |
Оновлено: 27.02.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3203909 |
| Model number | TCDK232 |
| Type | Phototechniki backpack |
| Construction | Squeezing RollTostavontae frame bag for techniques for techniques. |
| Weight, kg | 2.14 кг |
| Material | Nylon |
| Color | Blue |
| Dimensions (DHSHV) | 52x36x23 см |
| Dimensions in a folded form (DHCHVHV) | 36x24x15 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 32 л |
| Screeds and belts | Thoracic screed -poem remains |
| Equipment | Creplenation for tripopreps on a suitcase |
| Pockets | Side pocket pocketing for butter |
| Air standards | Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) |
| Loading | Upper (Rolltop) tile Yabokovaya |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
