Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 3203410 | |
| Type | Phototechniki backpack | |
| Construction | Tailful frame of spin's spinning bag for technical | |
| Weight, kg | 1.4 кг |
Оновлено: 04.06.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 3203410 |
| Model number | TAC106 |
| Type | Phototechniki backpack |
| Construction | Tailful frame of spin's spinning bag for technical |
| Weight, kg | 1.4 кг |
| Material | Nylon |
| Color | Black |
| Dimensions (DHSHV) | 52x30x22 см |
| Dimensions in a folded form (DHCHVHV) | 29x26x15 см |
| Guarantee | 2 года |
| Volume | 22 л |
| Screeds and belts | Thoracic screed belt belt |
| Equipment | Crapping for a tripod -refining element |
| Pockets | Upper carmarkorose poem pollutial parmanphrontal carmanotdelen for a laptop and documentarman for butka |
| Air standards | Wizzair Priority (55x40x23) International Standard (55x40x23) |
| Loading | The upper (on the moal) side |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
