Contacts
Phones:
E-mail:
![]() | ||
| Article | TH 901017 | |
| Weight | 80 кг | |
| Material | Polykotton 260g | |
| Color | Black |
Оновлено: 14.03.2025
| Characteristics | |
|---|---|
| Article | TH 901017 |
| Dimensions (DHSHV) | 214x140x109 см |
| Weight | 80 кг |
| The design of the base | Polypical panels of tepui texar aluminum tubes with Izolation and aluminium inserts |
| Internal height | 94 |
| Equipment | Matras (foam rubber) antimesy -mosquito |
| Guarantee | 2 года |
| Season | Все |
| Frame | Алюминиевая |
| Load capacity | 300 кг |
| Dimensions in a folded form (DHCHVHV) | 214x140x33 см |
| Color | Black |
| Material | Polykotton 260g |
| Brand | Thule |
Payment in cash
Cashless payment
Card payment
Cash on Delivery
Pick-up:Vynnytsia, Yukovka St. 109b
100% warranty service
The warranty period for each product is individual
Within 14 days: new, non-activated goods of proper quality
Order sent, please wait for the call
You have already requested a specialist call for this product
Please provide a valid phone number in the correct format
